Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wronki

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Wronki,wielkopolskie

545 000 zł135 m² 4 031,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż Wronki, ul. Poznańska 21 Lokalizacja przy głównej ulicy miasta idealna pod inwestycję mieszkaniową lub działalność komercyjną! Powierzchnia działki: 348.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Wronki,wielkopolskie

220 000 zł62 m² 3 554,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: dom W centrum wronek ul. Wodna | cena: 250 000 zł Na sprzedaż dom położony w centrum Wronek, przy ul. Wodnej, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty. Nieruchomość wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Borek

Wronki,wielkopolskie

483 600 zł78 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m (wraz z piwnicą), położone na drugim piętrze w budynku spółdzielni mieszkaniowej Borek, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelna

Wronki,wielkopolskie

290 000 zł123 m² 2 357,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

239 000 zł75 m² 3 193,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,83 m2, położone we Wronkach, gmina Świętajno, powiat olecki Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się kuchni (14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

561 290 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W centrum wronek! "mickiewicza 51a" Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w nowo powstajacym budynku we Wronkach przy ul. Mickiewicza 51a. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

431 970 zł56 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Mieszka I

Wronki,wielkopolskie

385 000 zł73 m² 5 281,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na tej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji! Dodatkowo, oferujemy bezpłatne pośrednictwo kredytowe, które ułatwi Ci finansowanie wymarzonego mieszkania. Nasze biuro posiada ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

365 057 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa, wyjątkowa inwestycja w samym sercu Wronek - "mickiewicza 51a"! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w prestiżowym budynku, którego realizacja planowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plac Wolności

Wronki,wielkopolskie

1 000 000 zł446 m² 2 242,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:402 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - dwie działki z budynkiem wielorodzinnym w centrum miasta! Cena promocyjna ważna tylko do 15 czerwca 2025 roku - aż o 400 000 zł taniej! Nie przegap tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

365 057 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Leśna Polana

Wronki,wielkopolskie

2 750 zł79 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę bez prowizji dla najemców! Idealne rozwiązanie dla osób prywatnych - dostępne w trybie najmu okazjonalnego (z pomocą w zabezpieczeniu) lub dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Leśna Polana

Wronki,wielkopolskie

625 000 zł79 m² 7 880,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie, które dostępne jest bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo oferujemy bezpłatne pośrednictwo kredytowe, pomagając w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wronki

Wronki,wielkopolskie

750 000 zł165 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż Wronki, ul. Nowa Powierzchnia całkowita: ok. 165 m + piwnicapowierzchnia działki: 883 m (z możliwością wydzielenia działki inwestycyjnej)dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Wronki,wielkopolskie

385 000 zł136 m² 2 830,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Ogródek Piwnica Do zamieszkania Cena do negocjacji Przedstawiam państwu lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym o powierzchni około 136 m2 we Wronkach. Na powierzchni 136 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Wronki,wielkopolskie

890 000 zł290 m² 3 069 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z lat 30. Centrum Wronek, rynekwronki, ul. Kościelna róg z krętąpowierzchnia całkowita: ok. 300 mpowierzchnia działki: 177 m (dz. nr 1299) Cena: 890 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż urokliwie siedlisko, położone na działce o powierzchni 2400 m2, w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zabudowana jest domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Radosna

Wronki,wielkopolskie

449 000 zł108 m² 4 149,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom Bliźniak z Lat 70. Wronki, ul. Radosna 27 Do remontu duży potencjał aranżacyjny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

479 000 zł9 700 m² 49,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Na sprzedaż mazurskie, przedwojenne siedlisko, położone na dużej działce o powierzchni 9700 m2, w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki, 150 m od rzeki Łaźna Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Wronki,wielkopolskie

549 000 zł59 m² 9 275,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

505 000 zł66 m² 7 680,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Działkowa

Wronki,wielkopolskie

569 000 zł99 m² 5 722,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ten lokal jest zarezerwowany. II etap W sprzedazy już wkrótce przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

499 000 zł9 700 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

539 000 zł100 m² 5 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Wronki,wielkopolskie

365 057 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Wronki,warmińsko-mazurskie

199 000 zł38 600 m² 5,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,86 ha, położona w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzelecka

Wronki,wielkopolskie

569 000 zł111 m² 5 129,82 zł/m²